تعمیرات فکس پاناسونیک

تعمیرات فکس پاناسونیک

خدمات تعمیرات فکس پاناسونیک در نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران و در گروه آبنوس الکترونیک انجام می گیرد. تمامی امور تعمیر و ترمیم فکس پاناسونیک با استفاده از دانش روز و مهارت های تخصصی مورد نیاز توسط کارشناسان و مهندسان خبره صورت میگیرد. تمامی پرسنل شاغل در بخش تعمیرات محصولات پاناسونیک در شرکت آبنوس ملزم به طی دوره های آموزشی تعمیرات محصولات می باشند. شما مشتریان عزیز با تکیه بر دانش و مهارت های تخصصی مهندسین ما همواره به روز خواهید بود.

شایان ذکر است تمامی مهندسین و کارشناسان فعال در نمایندگی پاناسونیک آبنوس، بعد از طی آموزش ها و سنجش های علمی و تخصصی برای فعالیت و اشتغال در بخش تعمیرات پاناسونیک برگزیده شده اند. از این روز شما مشتریان گرامی می توانید بدون هیچ نگرانی و با آرامش خاطر تعمیر فکس پاناسونیک خود را به ما بسپارید. این نکته را فراموش نکنید که تمامی خدمات تعمیراتی در مرکز تعمیرات نمایندگی پاناسونیک همواره همراه با ارائه گارانتی بوده، تمامی تعمیرات فکس های پاناسونیک در این مرکز همراه بابهترین و آخرین دانش های روز و ابزار آلات و لوازم تعمیراتی با کیفیت بالا صورت می گیرد.

تعمیرات و ترمیم فکس های پاناسونیک به دو صورت در واحد تعمیرات شرکت آبنوس انجام میگیرد. اگر مشتریان تمایل داشته باشند که بصورت مستقیم، تعمیر و ترمیم در واحد تعمیران انجام بگیرد می بایست همراه با دستگاه فکس در واحد تعمیرات حضور پیدا کنند. بخش تعمیر فکس های پاناسونیک در بخش دیگر برای از بین بردن هزینه مشتریان و صرفه جویی در وقت آنها ترتیبی اتخاذ کرده است که با استفاده از سرویس رایگان و بدون هیچ هزینه اضافی کارشناسان ما در محل کار و یا منزل مشتری حضور پیدا کرده و اقدام به تعمیر و ترمیم دستگاه معیوب کنند. پس از بررسی دستگاه، کارشناسان مربوطه اقدام به اعلام هزینه کلی برای تعمیر دستگاه و قطعات نیازمند برای دستگاه می کنند.

کارشناسان مربوطه پس از کسب رضایت مشتری در مورد کار اقدام به تعمیر و ترمیم دستگاه فکس پاناسونیک مورد نظر می کنند و پس از انجام کار تعمیر با رعایت نکات ایمنی اقدام به تست و بررسی کار دستگاه کرده و دستگاه را بصورت تست شده همراه با تایید مشتری تحویل می دهند. شایان ذکر است در صورت نیاز دستگاه به تعویض قطعات، کارشناسان برای این کار از قطعات اصل و هولوگرام دار استفاده می کنند.

آبنوس الکترونیک، نمایندگی پاناسونیک در ایران

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس، نمایندگی رسمی شرکت پاناسونیک در ایران بوده و با بیش از یک دهه تجربه با دارا بودن پرسنل متخصص و مهندسین فنی با تجربه در زمینه انجام پروژه های مختلف انفورماتیکی، مشاوره، طراحی و اجرا و نظارت بر طرح های انفورماتیکی و ارائه ماشین های اداری ضروری و تامین کلیه محصولات پاناسونیک شامل دستگاه های تلفن، فاکس، پرینتر، پلاتر، سانترال، و تجهیرات شبکه فعالیت دارد و یکی از پیشگامان این صنعت فراگیر در ایران می باشد. در طی 14 سال فعالیت آبنوس تمام تلاش خود را به عنوان نماینده فروش محصولات شرکت های پاناسونیک و اچ پی و ارائه خدمات پس از فروش انجام داده است تا بهترین راهکار را با توجه به بودجه و تکنولوژی مورد نیاز مشتریان ارائه دهد. مهندسین و کارشناسان با تجربه در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی تلفنی و در صورت نیاز حضوری به مشتریان و متقاضیان هستند تا آنها را در استفاده هر چه بهینه تر از محصولات شرکت یاری کنند. قابل توجه است بخش پشتیبانی شرکت آبنوس آماده ارائه و برگزاری طرح های آموزشی جهت پایداری ارتباط با مشتریان و متقاضیان می باشد، جزییات برگزاری این دوره های آموزشی بصورت نتایج رضایتمندی به مدیران بخش های مختلف و مرتبط شرکت ارائه می گردد.

با تکیه به تجربه کاری و پشتوانه صداقت کاری و احترام امید است تفاهم ها گسترش یافته و آغاز همکاری موجب همکاری های بلند مدت شود.

برای اولین بار در سال 1351 شرکت پاناسونیک فعالیت رسمی خود را با نام تجاری ناسیونال در اصفهان شروع کرد. در سال 1383 بود که با مدیریت Fumio Ohtsubo نام شرکت از ماتسوشیتاالکتریک به برند تجاری پاناسونیک تغییر کرد. از این تاریخ بود که تمامی محصولات و خدمات تجاری این شرکت بزرگ با نشان تجاری پاناسونیک تولید و به بازار راه پیدا کردند. هم اکنون شرکت پاناسونیک دارای 40 سال تجربه و سابقه درخسان در زمینه تولید و عرضه محصولات اداری و لوازم خانگی می باشد. موسس شرکت بزرگ پاناسونیک، آقای کونوسوکه ماتسوشیتا، در ابتدا کارخانه کوچک تولید ابزار های الکتریکی ماتسوشیتا را تاسیس کرد که کار این کارخانه ساخت ابزار های الکتریکی بود. فعالیت این شرکت در سال های نخست به تولید و عرضه چراغ دوچرخه، اتو های الکتریکی، ساخت رادیو و همچنین باتری در کنار دیگر محصولات ابتدایی، محدود بود.

شرکت پاناسونیک در ماه مارس 2003 توانست با فروش 61.68 میلیارد دلاری مجموعه شرکت های جهانی را بنا گزارد که از 384 شرکت و 289000 پرسنل کارمند تشکیل شده است، همچنین توانست 15000 محصول متفاوت را با نام های تجاری ناسیونال، پاناسونیک و تکنیکس تولید و به حهانیان عرضه کند. امروزه برند پاناسونیک به عنوان یک نام درخشان و معتبر در صنعت محصولات الکتریکی و الکترونیکی می باشد.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان نمایندگی پاناسونیک و اچ پی در ایران در حال فعالیت می باشد. هدف این شرکت از ابتدا عرضه محصولات با کیفیت بالا در بخش ماشین های اداری، آموزش و پشتیبانی سخت افزار ها و نرم افزار های شرکت های اچ پی و پاناسونیک به هموطنان عزیز بوده است که تا بحال در این راه با تکیه بر کنترل کیفیت خدمات و تطابق خدمات با استانداردهای جهانی شرکت های ذکر شده، استفاده از مهندسین و متخصصین با تجربه در زمینه های مورد نظر و ارائه آموزش های صحیح به تمامی مشتریان شرکت آبنوس، شامل مشتریان داخی و مشتریان خارجی و استفاده از استراتژی های به روز جهانی جهت حفظ رابطه بلند مدت با مشتریان خود، موفق بوده ایم. شرکت آبنوس همواره سعی کرده است آخرین تکنولوژی های روز ماشین های اداری را برای شرکت بزرگ و کوچک فراهم کند.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس، نمایندگی رسمی شرکت پاناسونیک در ایران بوده و با بیش از یک دهه تجربه با دارا بودن پرسنل متخصص و مهندسین فنی با تجربه در زمینه انجام پروژه های مختلف انفورماتیکی، مشاوره، طراحی و اجرا و نظارت بر طرح های انفورماتیکی و تامین کلیه محصولات پاناسونیک فعالیت دارد و یکی از پیشگامان این صنعت فراگیر در ایران می باشد.

در شرکت آبنوس تعمیرات دستگاه های پاناسونیک در واحد های جداگانه و زیر نظر مهندسین با تجربه انجام می گردد. تمامی کارهای لازم برای تعمیر و تهیه قطعات دستگاه های پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک انجام می گردد. در تعمیر گاه های غیر مجاز در سطح کشور، یک فرد بی تجربه و معمولی مسئول تعمیر محصولات پاناسونیک می باشد و این امکان وجود دارد که با ارائه قطعات بی کیفیت محصولات عمر دستگاه کاهش یابد اما در این مرکز جهت تعمیر محصولات از مهندسین با سابقه و از قطعات با کیفیت و اصلی استفاده می شود.

تعمیرات پرینتر های پاناسونیک یکی از کارهایی می باشد که در نمایندگی پاناسونیک توسط مهندسین با تجربه آبنوس در حال انجام می باشد. با توجه نوع پرینتر تمامی قطعات لازم برای تعمیرات تهیه می گردد. این قطعات توسط نمایندگی و با توجه به نوع، نیاز با هماهنگی متخصصین مربوطه تهیه میگردد.

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک، آبنوس، پس از گذشت 14 سال و با کسب تجربه فراوان در این زمینه، از به روز ترین تجهیرات محصولات پاناسونیک بهره می برد. تمامی ترمیم ها و تعمیرات از نوع سخت افزاری و نرم افزاری بوسیله تجهیزات اصلی و همراه با مناسب ترین هزینه در کوتاه ترین زمان ارائه می گردد. آبنوس به عنوان نمایندگی پاناسونیک در ایران و نمایندگی تعمیرات پاناسونیک، با تکیه بر تجربه کاری خود خدماتی با کیفیت بالا همراه با مناسب ترین هزینه را برای مشتریان تضمین می کند.

نمایندگی پاناسونیک ایران/ نمایندگی اصفهان پاناسونیک/ نمایند تهران پاناسونیک/ نمایندگی تعمیرات پاناسونیک/ نمایندگی شیراز پاناسونیک/ نمایندگی میرداماد پاناسونیک/ نمایندگی ریش تراش پاناسونیک/ نمایندگی مشهد پاناسونیک/ نمایندگی کرج پاناسونیک/ نمایندگی تبریز پاناسونیک/ نمایندگی رشت پاناسونیک/ نمایندگی تلفن پاناسونیک/ نمایندگی غرب تهران پاناسونیک/ پاناسونیک نمایندگی تهران/ پاناسونیک نمایندگی پرینتر/ پاناسونیک نمایندگی سانترال/ پاناسونیک نمایندگی رسمی/ پاناسونیک نمایندگی در ایران/ پاناسونیک تعمیرات نمایندگی/ پاناسونیک رسمی نمایندگی/ پاناسونیک نمایندگی محصولات/ پاناسونیک نمایندگی اسپلیت/ پاناسونیک نمایندگی فکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *