تلفن های اختصاصی دیجیتال پاناسونیک

پاناسونیک تلفن های دیجیتال اختصاصی KX-DT300 را معرفی کرده که تلفن هایی شیک و کاربر پسند می باشند و سعی در به روز بودن باعث شده که این تلفن ها بسیار جذاب باشند و تمامی کاربران تلفن بتوانند به راحتی از آن ها استفاده کنند.

سری KX-DT300 تلفن های اختصاصی دیجیتال پاناسونیک دارای قابلیت ها و ویژگی های پیشرفته ای هستند. این ویژگی های پیشرفته با استاندارد های بسترهای ارتباطی  در سانترال پاناسونیک  KX-TDA و KX-TDE و نیز با پلت فرم های ارتباطی پیشرفته ای همچون KX-NCP در ارتباط هستند و کاربران را قادر می سازند تا به طیف گسترده ای از قابلیت ها و ویژگی های سیستمی دسترسی داشته باشند.نمایندگی پاناسونیک با داشتن کادر فنی و مجرب آموزش دیده در ارائه خدمات فروش ،نصب و راه اندازی و تعمیرات انواع مرکز تلفن های پاناسونیک کم ظرفیت و پرظرفیت مخابراتی عملکرد بسیار مطلوبی را در چند سال اخیر داشته است.شرکت آبنوس الکترونیک با استفاده از توان فنی و پشتیبانی بالا آماده ارائه خدمات در زمینه سیستمهای مخابراتی،ایجاد مرکز تلفن ،پشتیبانی و تعمیر و نگهداری انواع سانترال پاناسونیک در ایران میباشد.

به لطف وجود بلند گوهای هندزفریِ با کیفیت و پورت های هد ست یکپارچه، این تلفن ها می توانند ارائه دهنده ی کیفیت صدای فوق العاده ای باشند. شفاف، طراحی فوق مدرن، موجود در دو رنگ سفید و مشکی و تطابق خوب با هر نوع دکور از ویژگی های دیگر این تلفن می باشند.

این دستگاه مجموعه ی کاملی از ویژگی های ضروری را دارد. سری KX-DT300 تلفن های اختصاصی دیجیتال پاناسونیک به ساده ترین روش ممکن طراحی شده اند. این تلفن ها دارای صفحه نمایش های بزرگ، کلید های قابل برنامه ریزی، بلوتوث داخلی برای پشتیبانی از هدست های بی سیم، کلید جهت یابی آسان و تنظیم شیب صفحه ی الی سی دی به منظور سهولت استفاده در حالت رومیزی می باشند.

صفحه نمایش الفبایی عددی

اگر به صفحه نمایش کاربر پسند این تلفن نگاه کنیم، می بینیم که کار با آن ساده است و به راحتی می توان با استفاده از آن تماس ها و دیگر عملیات را مدیریت کرد. این صفحه به ما کمک می کند تا اطلاعات مختلفی را ببینیم و به قابلیت های سیستم دسترسی پیدا کنیم. کابران نیز می توانند با استفاده از کلید های برچسب گذاری شده و راهنمایی که بر روی صفحه نشان داده می شود، به سادگی با این دستگاه کار کنند. این صفحه نمایش نیز می تواند اطلاعات دیگری را به کاربران نشان دهد. اطلاعاتی نظیر:

 • نام و شماره ی تماس گیرنده (ISDN، CID)
 • پیام های انتظار، پیام های بازدید نشده، تنظمیات مربوط به قابلیت ها
 • تاریخچه ی تماس های ورودی و تماس های خروجی (تنظیم تاریخچه تماس، ثبت تماس های گروهی)
 • فهرست شماره گیری سریع شخصی / سیستمی
 • لیست برنامه های افزودنی
 • مدت زمان تماس
 • منوی قابلیت های سیستمیِ PBX
 • زمان و تاریخ

کلید های قابل برنامه ریزی پاناسونیک سری KX-DT300

کلید های قابل برنامه ریزی یک زمانه می توانند در صرفه جویی در زمان موثر باشند. از این کلید ها می توان برای ذخیره ی شماره تلفن ها استفاده کرد

و یا با استفاده از آن ها به قسمت هایی از سیستم که زیاد مورد استفاده قرار می گیرند دسترسی داشت. LED های دو رنگی قرمز / سبز که در این دستگاه تعبیه شده اند می توانند نشان دهنده ی حالات مختفی نظیر وضعیت قابلیت دسترسی، خطوط CO و وضعیت همکاران (بیکار، مشغول) باشند.

کلید های جهت دار

یک کلید جهت دار بزرگ و سهل الاستفاده شما را قادر می سازد تا به سرعت و فقط با یک بار فشار دادن بتوانید از قابلیت های م

ختلف دستگاه استفاده کنید.

ماژول بلوتوث (KX-DT307)

به منظور برقراری ارتباط هدست بی سیم با دستگاه مادر، یک ماژول بلوتوث برای این دستگاه در نظر گفته شده است. هدست بلوتوث قابلیت های زیر را ارائه می دهد:

 • پاسخ گویی به تماس ها
 • قطع کردن تماس
 • ارتباط صوتی

پایه ی اصلی تلفن و صفحه ی آن دو قطعه ی جدا از هم می باشند که به منظور تنظیم دید کاربران نسبت به ال سی دی تلفن، زاویه ی این دو را در چهار حالت می توان تنظیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *