شارژ کارتریج

نمایندگی پاناسونیک ایران به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز در زمینه شارژ کارتریج پرینترهای لیزری در سطح کشور شناخته میشود.

نکات کلیدی که پیشنهاد میکنیم قبل از شارژ کارتریج پرینتر خود آنهارا مطالعه نمایید:

چنانچه برای اولین بار قصددارید کارتریج های پرینتر لیزری تان را شارژ کنید اما با مراکز شارژ کارتریج آشنایی ندارید ، پچیشنهاد می کنیم فقط یکی از کارتریج ها را توسط نمایندگی پاناسونیک ایران شارژ کنید و نتیجه را ببینید؛درصورتیکه نتیجکه مطلوب بود سایر کارتریج هارا هم شارژ نمایید.

  • توجه داشته باشید فعالیت نمایندگی پاناسونیک صرفا شارژ کارتریج لیزری است.بنابراین برای شارژکارتریج جوهر افشان تماس نگیرید.
  • کلیه تجهیزات مورد استفاده و پودر های مصرفی مستقیما ساخت ژاپن و امریکا می باشد.
  • کیفیت پرینت کارتریج شارژشده کاملا مشابه کارتریج فابریک است به طوریکه از یکدیگر غیر قابل تشخیص است.
  • تعداد برگ پرینت کارتریج شارژ شده به اندازه کارتریج فابریک است که این موضوع را از روی کنتور پرینتر می توانید چک کنید.
  • کارتریج شارژ شده شامل گارانتی می باشد ؛هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ تعداد برگ پرینت.
  • فقط کارتریج شارژ نشده و دستکاری نشده جهت شارژ مورد قبول می باشد.
  • امکان دریافت و ارسال کارتریج به سرار کشور توسط تیپاکس یا پست انجام می گیرد.

یادآوری مهم

چنانچه به دنبال ارزان ترین قیمت شارژ هستید لطفا با ما تماس نگیرید.تنها در صورتی که خواهان بالاترین کیفیت شارژهستید با نمایندگی پاناسونیک ایران تماس بگیرید.(کمی بیشتر هزینه کنید تا بعدا چندبار هزینه نکنید!).

هشدار!

بسیار دیده می شود که کاربران،بدون شناخت قبلی از تخصص شارژکاران،هر چهار کارتریج پرینتر لیزری رنگی شان را برای شارژ به آنها میدهند.(اکثرا به دلیل قیمت پایین)و پس از اینکه کارتریج های شارژ شده را در پرینتر قرار می دهند و پرینت می گیرند با نتیجه کاملا غیر منتظره روبرو می شوند(خودتان حدس بزنید!)شارژکار محترم نیز مسئولیت کاری را که انجام داده نمی پذیرد و پاسخگو نیست!در این حالت کارتریج های شما از بین رفته ( غیر قابل شارژ و تعمیر) و باید به فکر تهیه کارتریج نو باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *