پلت فرم های ارتباطی تحت شبکه

پلت فرم های ارتباطی شبکه، راه های ارتباطی پیشرفته ای هستند که به منظور انجام ارتباطات تجاری واحد و یکسان طراحی شده اند. این پلت فرم ها قادرند با استفاده از برنامه های کاربردیِ غنی، ارتباطات اداری را تسهیل و تقویت کنند.

با استفاده از این پلت فرم شما می توانید به صورت موثر با کارمندان و مشتریان تان ارتباط برقرار کنید. پلت فرم های NCP به شما اجازه می دهند تا در هر زمان و هر مکانی بتوانید با استفاده از برخی از دستگاه های ارتباطی بی سیم و سیم دار هوشمند و کاربر پسند با همدیگر ارتباط داشته باشید. این پلت فرم ها شما را قادر می سازند تا به صورت موثر به مشتریان تان خدمت رسانی کرده و آن ها را حفظ کنید.

یک پلت فرم پر از قابلیت برای بهبود وضعیت کسب و کار شما

کسب و کارتان را با روش هایی که مخصوص نیازهای همیشه در حال تغییر شما هستند، بهبود دهید (با استفاده از ارتباطات بی سیم، اپلیکیشن های کاربردی پیشرفته، روش های شبکه محور و زیرساخت های مشترکی که کمپانی ها را از طریق دفاتر توزیع شده ساپورت می کنند و همچنین سعی کنید بین تمامی کاربران و مشتریان تان ارتباط برقرار کنید).

مزایای کلیدی KX-NCP

این پلت فرم بسیار انعطاف پذیر است و به منظور بهبود جریان ارتباطات تجاری طراحی شده است. پلت فرم های جدید NCP سیستم های ارتباطی ایده آلی هستند که امروزه می توانند بسیاری از نیازهای ارتباطی در حوزه ی تجارت را برطرف کنند. پلت فرم NCP با استفاده از مسیریابی هوشمند تماس ها و قابلیت مرکز تماس و نیز با استفاده از اپلیکیشن های کاربردی که دارد، مراکز تجاری را قادر می سازد تا بتوانند به خوبی به مشتریان شان سرویس دهی کرده و آن ها را حفظ کنند. این پلت فرم های جدید با قابلیت ها و اپلیکیشن هایی ارائه می شوند که می توانند بهره وری کسب و کار شما را بهبود بخشند. برخی از مزایای کلیدی عبارت اند از:

  • یک پلت فرم شبکه ی همگرا به منظور قادرسازی واحد تجاری در پیاده سازی ارتباطات متحد.
  • سرویس تلفنی یکپارچه ی SIP از طریق ارائه دهندگان خدمات SIP.
  • پشتیبانی توکار از پروتکل های پیشرفته ی IP
  • اختصاص IP های تلفنی و نرم افزاری به کارکنان و دفاتر سیار
  • ارائه ی اپلیکیشن شبکه و تجاریِ یکپارچه
  • سیستم پیام رسانی پیشرفته با استفاده از سیستم های پردازش صدای KX-TVM50 و TVM200
  • کاهش هزینه ی کلی نگهداری
  • مدیریت و ارتقا متمرکز

کسب و کارتان را با استفاده از پلت فرمی که قادر است ارتباطات را یکپارچه سازی کند، ارتقا دهید.

سیستم های KX-NCP پاناسونیک به صورت قابل تغییر و قابل انعطاف طراحی شده اند. این سیستم ها بسیار مقرون به صرفه هستند. به عنوان مثال یکپارچه سازی تلفن های همراه باعث می شود تا مراکز تجاری بتوانند کارشان را بهتر مدیریت کنند و فقط با گرفتن “یک شماره” به کارمندان شان دسترسی داشته باشند.

قابلیت اطمینان

سیستم های NCP پاناسونیک قبل از خروج از کارخانه توسط واحد کنترل کیفیت به صورت دقیق چک و بررسی می شوند و کارخانه آن ها گارانتی می کند. سیستم های NCP نیز به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از آن ها می توان به سرعت و به آسانی خرابی های احتمالی را مدیریت و رفع و رجوع کرد.

سازگار با محیط زیست

سیستم های KX-NCP پاناسونیک از مرحله ی ساخت تا مرحله ی مصرف انرژی به گونه ای طراحی شده اند که با کارکردشان به محیط زیست آسیبی وارد نکنند و تا حد امکان مصرف انرژی را کاهش دهند. ابزارهای یکپارچه سازی سیستم های تلفنی و موبایل به کمپانی ها این امکان را می دهند تا با کاهش حجم رفت و آمدهای ماشینی، میزان تولید دی اکسید کربن را به حداقل برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *